Libhof TW-900

Hlavné výhody

Termoska Libhof TW-900 s objemom 0,9 litra je určená na dočasné uskladnenie tekutín. Vnútorná časť je vyrobená z vysoko pevnej potravinárskej nerezovej ocele SUS 316, ktorá zaručuje žiadnu reakciu s obsahom a zachovanie pôvodnej chuti nápoja. Vonkajšia časť tela je vyrobená z odolného plastu, čo umožňuje bezpečne používať túto termosku na peších výletoch, pri prechádzkach alebo na výletoch mimo mesta.
Pre pohodlné ovládanie termosky súprava obsahuje špeciálny značkový popruh na telo výrobku. Tento model má špeciálny matný povrch, ktorý zabraňuje vzniku škvŕn a robí ho odolnejším. Protišmykové dno zaisťuje stabilitu termosky na akomkoľvek povrchu a jej špeciálna konštrukcia umožňuje udržiavať teplotu tekutiny až 24 hodín. Termoska je dodávaná s vrchnákom hrnčeka a sitkom, ktoré vám umožní vychutnať si chuť vášho obľúbeného nápoja kdekoľvek a kedykoľvek.
Termoska Libhof TW-900 je dodávaná v darčekovej krabičke a bude výborným darčekom k sviatku alebo príjemným prekvapením pre milovníkov dlhých výletov a cestovania. Chceme, aby ste si boli istí kvalitou našich produktov a poskytovali doživotnú záruku na celý modelový rad.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.