O výrobcovi

Značka Libhof pochádza zo samotného srdca Európy-pohostinného a teplého Slovenska.

Vyrábame chladiace a klimatizačné zariadenia pre outdoorové aktivity, turistiku, domáce a komerčné využitie.
Naši vysoko kvalifikovaní špecialisti: inžinieri, dizajnéri a obchodníci neustále monitorujú najnovšie trendy v oblasti technológií a elektroniky, aby vytvorili skutočne kvalitné a high-tech zariadenia, ktoré uľahčia a uľahčia život.

Používame iba kvalitné komponenty a osobitnú pozornosť venujeme kvalite montáže, pretože vieme, že to najdôležitejšie sa skrýva v maličkostiach, ktorým ostatní výrobcovia nevenujú pozornosť.

Moderná high-tech výroba nám umožňuje dodávať nielen vybavenie, ale aj skutočné diela strojárskeho umenia, v ktorých je všetko Overené do najmenších detailov.

Všetky výrobné procesy sú certifikované podľa medzinárodných noriem a sú neustále monitorované.
Všetky zariadenia sú testované v továrni pred odoslaním do skladov a po vstupe do krajiny, opäť pred odoslaním predajcom. Práve tento opatrný a dôsledný prístup nám dáva právo hovoriť o 100% prevádzkyschopnosti dodávaných zariadení.

Značka Libhof zahŕňa: automobilové chladiče, ktoré nám priniesli slávu, vinotéky a minibary, humidory, prenosné a stacionárne Grily, solárne panely, Varné dosky a umývadlá pre člny a jachty, prenosné elektrárne. Vieme presne, čo potrebujete pre kvalitnú dovolenku a úspešné podnikanie.

Špecialisti Libhof sú vždy pripravení pomôcť pri výbere potrebného modelu a zadaní objednávky. Ponúkame ziskové riešenia pre jednotlivcov aj podniky: nechajte žiadosť na webovej stránke a špecialista spoločnosti pošle individuálnu obchodnú ponuku a veľkoobchodný cenník.

Ponúkame lojálne podmienky spolupráce v rámci affiliate programu: všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať našich zamestnancov!

Vysoké výrobné štandardy a prepracované obchodné procesy sú presne to, čo je primárne spojené so značkou Libhof!