Libhof FDA-14

Hlavné výhody

Dehydratátor Libhof FDA-14 je účinné zariadenie na zachovanie chuti a výživovej hodnoty zeleniny a ovocia odstránením vlhkosti. Tento model pojme až 35 litrov výrobkov a je vybavený 14 odnímateľnými paletami vyrobenými z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Zvláštnosťou tohto dehydratátora je horizontálny fúkací systém, ktorý zaisťuje rovnomerné sušenie výrobkov a umožňuje vám variť lahodnú, zdravú domácu pastilku. Prítomnosť troch ďalších zobrazovacích okien vám umožňuje vizuálne sledovať celý proces sušenia krok za krokom.
Zariadenie je ovládané pomocou elektronického modulu, výkon dosahuje 850 wattov. Dehydratátor má už 10 automatických programov a je možné manuálne nastaviť teplotu v rozmedzí od 35° do 75°, čo vám umožňuje zvoliť optimálny režim pre každý typ produktu. Bezpečnosť a jednoduché použitie sú zabezpečené vďaka zabudovanej ochrane proti prehriatiu a časovaču, ktorého maximálna doba inštalácie je 48 hodín.
Libhof FDA-10 je vo všeobecnosti spoľahlivý a funkčný dehydratátor, ktorý je ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú zdravé jedlo a chcú dlhodobo zachovať čerstvosť, chuť a živiny výrobkov. Bohatá funkčnosť a rozmanitosť nastavení vám umožňujú zvoliť optimálne podmienky na sušenie rôznych druhov výrobkov.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.