Libhof TC-2300

Hlavné výhody

Termoska Libhof TC-2300 premium je vysoko kvalitná a pohodlná voľba, ktorá sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej rodine! Jeho kapacita je 2,3 litra, čo vám umožní uložiť ešte viac vášho obľúbeného nápoja. Fľaša je vyrobená z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele sus 316 a zátka s dvojitým silikónovým tesnením zaisťuje, že tekutina vo vnútri zostane teplá až 48 hodín.
Táto termoska je ideálna na outdoorové aktivity a cestovanie vďaka kovovému telu odolnému voči nárazom s čiernym matným povrchom a plastom. Spoľahlivosť a praktickosť použitia poskytuje matný ochranný povlak a protišmykové dno umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Termoska je vybavená sklopnými držadlami na tele a odnímateľným ramenným popruhom, vďaka čomu je vhodná na turistiku, rekreáciu v prírode, do práce alebo do každodenného života. Pohár s vekom a sitkom, ktoré sú súčasťou súpravy, vám umožní vychutnať si nápoj bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.
Môžete ich použiť priamo na cestách alebo na cestách. Termoska sa dodáva v značkovej darčekovej krabičke, takže si ju môžete kúpiť nielen pre seba, ale aj ako darček. Životnosť a spoľahlivosť modelu je zabezpečená doživotnou zárukou, takže viete, že Libhof sa o vás postará.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.