Libhof TC-2300

Hlavné výhody

Prémiová termoska Libhof TC-2300 je kvalitná a pohodlná možnosť, ktorá sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej rodine! Jeho kapacita je 2,3 litra, čo vám umožní uložiť ešte viac vášho obľúbeného nápoja. Fľaša je vyrobená z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele SUS 316 a zátka s dvojitým silikónovým tesnením zaisťuje, že tekutina vo vnútri zostane teplá až 48 hodín.
Táto termoska je ideálna na outdoorové aktivity a cestovanie vďaka svojmu nárazuvzdornému plastovému telu. Spoľahlivosť a praktickosť používania zaisťuje matný ochranný náter a protišmyková spodná časť robí používanie pohodlným a bezpečným. Termoska je vybavená sklopnými držadlami na tele a odnímateľným ramenným popruhom, vďaka čomu je vhodná na turistiku, rekreáciu v prírode, v práci alebo v každodennom živote. Pohár s viečkom a sitko, ktoré sú súčasťou súpravy, vám umožnia vychutnať si nápoj bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.
Môžete ich použiť priamo na cestách alebo cestovaní. Termoska je dodávaná v značkovom darčekovom balení, takže si ju môžete zakúpiť nielen pre seba, ale aj ako darček. Trvanlivosť a spoľahlivosť modelu zabezpečujeme doživotnou zárukou, aby ste vedeli, že Libhof sa o vás stará.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.