Libhof OVS-36

Vzduchová fritéza

Mini rúra Libhof OVS-36 je multifunkčné zariadenie, ktoré spája pohodlie a efektivitu. Má viacero prevádzkových režimov, vrátane konvekcie, horného a spodného ohrevu, rozmrazovania, grilovania a režimu sušičky. To vám umožní pripravovať rôzne jedlá, od pečiva až po mäso a dokonca aj sušené ovocie a zeleninu.
Objem komory je 36 litrov, čo umožňuje prípravu jedla pre veľkú spoločnosť alebo rodinu. Maximálna teplota ohrevu dosahuje 250 stupňov a spotreba energie je 1500 W.
Mini rúra je ovládaná mechanicky, s časovačom zvuku, ktorý možno nastaviť až na 90 minút. To vám umožní presne kontrolovať proces varenia a nepremeškať okamih, keď je jedlo pripravené.
Sada obsahuje mriežku, elektromechanický ražeň, tácku na zber omrviniek, plech na pečenie a držiak na plech/mriežku. To vám umožní použiť rúru na prípravu rôznych jedál. Súčasťou je kniha receptov.
Komora rúry má dvojitý žiaruvzdorné sklo a vnútorné osvetlenie, čo je základom spoľahlivosti, bezpečnosti a účinnosti tohto modelu.

Technické špecifikácie

ModelOVS-36
Objem, l36
Výkon, W1500
Maximálna teplota, C250
Počet vykurovacích telies4
Vnútorný náter, materiáldvojitá nepriľnavá vrstva
Nepriľnavý povlakÁno
Materiál na bývaniekov
Typ ovládaniamechanický
KonvekciaÁno
Napätie, V220
Frekvencia, Uw50
Dĺžka kábla, m0,8
Zvláštnostirežim gril, režim sušičky, žiaruvzdorné sklo, predmrazovanie, časovač zvuku, vnútorné osvetlenie, otočný ražeň
Vybavenie- mini rúra
- grilovacia súprava
- plech
- gril
- rukoväť na plech na pečenie
- podnos na omrvinky
- užívateľská príručka
Čistá hmotnosť, kg7,8
Rozmery zariadenia, mm513х403х325
Rozmery v balení, mm555х438х362
Hrubá hmotnosť, kg10.2
Záruka1 rok
Čiarový kód8583720013199

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.