Libhof RH-320

Ohrievač

Ohrievač Libhof RH-320 je vynikajúcou voľbou pre vykurovanie malých miestností. Je vybavený keramickými vykurovacími prvkami, ktoré zabezpečujú rýchle a rovnomerné ohrievanie vzduchu. Minimálna úroveň zahrievania je 15 stupňov a maximálna je 35 stupňov.
Podlahový ohrievač má modul Wi-Fi, ktorý vám umožňuje ovládať ohrievač na diaľku pomocou smartfónu, čo je veľmi výhodné, ak potrebujete rýchlo zmeniť teplotu v miestnosti.
Tento model je vybavený otočným stojanom, časovačom a termostatom, ktorý umožňuje nastaviť pohodlnú teplotu a trvanie ohrievača. V prípade nebezpečenstva sa ohrievač automaticky vypne, aby sa zabránilo prehriatiu.
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť (5 kg) umožňujú pohodlné používanie ohrievača. Ľahko sa zmestí na podlahu alebo na stôl a dá sa bez problémov premiestniť aj na iné miesto.
Model Libhof RH-320 pracuje v systéme Smart Home a je kompatibilný s ekosystémom tuya Smart, ktorý umožňuje ovládať zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie. Ak sa chcete pripojiť k systému, musíte si do smartfónu nainštalovať aplikáciu tuya Smart a zaregistrovať sa v nej.
Vďaka použitiu keramických vykurovacích telies má ohrievač Libhof RH-320 nízku hladinu hluku (35 dB) a spotrebuje iba 2 kW elektrickej energie. To z neho robí ekonomickú a ekologickú voľbu pre vykurovanie miestností.
Okrem toho má ohrievač niekoľko prevádzkových režimov, vrátane režimu bez vykurovania, ktorý umožňuje jeho použitie na chladenie miestnosti v lete.
Libhof RH-320 je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kompaktný a pohodlný ohrievač pre svoj domov alebo kanceláriu. Má všetky potrebné funkcie na zabezpečenie pohodlnej teploty a bezpečnosti v miestnosti a je tiež ľahko ovládateľný prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Technické špecifikácie

ModelRH-320
Plocha izby, m20
Dostupnosť WI-FIÁno
Napätie, V100-120, 220-240
Hladina hluku, dB35
Výkon, W2000
Rozmery tela, (ŠxVxH)23х63х23
Rozmery balenia, (ŠxVxH)28,3х68,5х28,3
Záruka1 rok
Číslo tovarulibrh320
Čiarový8583720011591

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.