Libhof EK-1710

Hlavné výhody

Rýchlovarná kanvica Libhof ek-1710 matte black je ideálnou voľbou pre skutočných znalcov čaju. Táto Čajová kanvica kombinuje elegantný čierny dizajn a high-tech funkcie, ktoré vám umožnia vychutnať si šálku skutočne lahodného a voňavého čaju.
Kanvica má objem 1,7 litra, čo vám umožní uvariť dostatok vody pre celú rodinu alebo Hostí.
Jednou z kľúčových vlastností tejto rýchlovarnej kanvice je možnosť nastavenia teploty vody. Pomocou 7 teplotných programov (40°C/50°C/60°C/70°C/80°C/90°C/100°C) si môžete zvoliť optimálnu teplotu pre svoju obľúbenú odrodu čaju. Stačí si vybrať požadovaný program na dotykovom ovládacom paneli na rukoväti a vychutnať si dokonalý nápoj.
Vďaka funkcii udržiavania teploty bude voda v kanvici kedykoľvek pripravená na použitie. Horúci čaj si budete môcť vychutnať bez toho, aby ste museli vodu znova prevariť. Dvojité steny krytu vám umožňujú udržiavať teplo po dlhú dobu bez prehriatia vonkajšieho povrchu. Vnútorné telo kanvice je vyrobené z nehrdzavejúcej potravinárskej ocele SUS 304, ktorá zaisťuje bezpečnosť používania a zachovanie nedotknuteľnosti chuti vody.
Na zaistenie bezpečného používania je táto kanvica vybavená spoľahlivými funkciami ochrany proti prehriatiu a varu. Vyhrievacie teleso disku zaisťuje rovnomerné a rýchle ohrievanie vody. Displej teploty a zapnutia umožňuje ovládať proces ohrevu.
Ak hľadáte štýlovú a funkčnú kanvicu, ktorá udrží vodu horúcu a poskytne vám skutočný komfort pri pití čaju, potom je Rýchlovarná kanvica Libhof ek-1710 matte black ideálnou voľbou. Vychutnajte si šálku čaju s komfortom a bezpečnosťou vďaka tomuto spoľahlivému zariadeniu.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.