Libhof FDA-10

Hlavné výhody

Dehydratátor Libhof FDA-10 je účinný a praktický nástroj na zachovanie chuti a vitamínového zloženia zeleniny a ovocia. Model má objem 25 litrov a je vybavený 10 odnímateľnými paletami z nehrdzavejúcej ocele. Horizontálne fúkanie zaisťuje rovnomerné rozloženie horúceho vzduchu vo vnútri komory a v dôsledku toho vysokú kvalitu sušiacich produktov. Stojí za zmienku, že tento dehydratátor vám umožňuje pripraviť chutné a zdravé pastilky z ovocia a zeleniny a tri ďalšie zobrazovacie okná vám umožňujú vizuálne kontrolovať celý proces po etapách.
Dehydratátor sa ovláda pomocou elektronického modulu a výkon dosahuje 850 V. model má už 10 vstavaných automatických programov, navyše môžete manuálne nastaviť teplotu v rozmedzí od 35 do 75 stupňov, čo umožňuje zvoliť optimálny režim sušenia pre rôzne typy výrobkov. Bezpečnosť používania zariadenia je zabezpečená prítomnosťou ochrany proti prehriatiu a vstavaným časovačom, ktorý je možné nastaviť až na 48 hodín.
Libhof FDA-10 je vo všeobecnosti spoľahlivým a pohodlným nástrojom pre tých, ktorí oceňujú zdravé jedlo a chcú dlhodobo zachovať čerstvosť a chuť výrobkov. Rozmanitosť funkcií a nastavení z neho robí ideálnu voľbu pre každú kuchyňu, kde sa oceňuje kvalita a pohodlie varenia.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.