Libhof CCM-420

Kávovar

Kávovar Libhof CCM — 420 je ideálnym riešením pre milovníkov kávy. Má štýlový a moderný dizajn, vyrobený v bielej farbe, ktorý dokonale zapadne do každého interiéru.
Vďaka svojej kompaktnosti sa tento model ľahko zmestí do kuchyne. Zariadenie je určené na prípravu espressa a cappuccina. Môžete si vychutnať voňavý nápoj vyrobený z mletej kávy.
Libhof CCM-420 má parný stroj na cappuccino, ktorý uľahčuje prípravu nápoja so vzdušnou penou. Kávovar má manuálne ovládanie a má tiež funkciu súčasnej prípravy dvoch šálok, čo šetrí čas a uľahčuje proces varenia. A ak sa vaša šálka voňavej kávy ochladí, kávovar ju ľahko zahreje.
Jednou z hlavných výhod tohto modelu je jeho výkon – 1200 wattov. To vám umožní rýchlo a efektívne pripraviť kávu a tiež poskytuje vysoký tlak čerpadla 20 barov. Okrem toho je Libhof CCM-420 vybavený manometrom, ktorý vám umožňuje regulovať tlak počas procesu výroby kávy.
Kávovar je vybavený 1,7 L nádržou na vodu a má tiež odnímateľnú odkvapkávaciu misku, ktorá sa po použití ľahko čistí. Model je vyrobený z kovu a plastu a má ochranu proti prehriatiu, ktorá zaisťuje trvanlivosť a spoľahlivosť zariadenia. Súprava obsahuje 2 zlepšovače filtrov (jednoduché a dvojité).
Ak si chcete vychutnať voňavú kávu doma alebo v kancelárii, libhof CCM-420 je vynikajúcou voľbou.

Technické špecifikácie

ModelCCM-420
Typ kávovarukávovar na espresso
Typ inštalácievoľne stojaci
Maximálny tlak, bar20
Výkon, W1200
Napätie, V220-240
Príprava dvoch šálok súčasneÁno
Druh kávyzem
Typ ovládaniapero a gombíky
Ovládanie smartfónomNie
Objem nádrže na vodu, l1.7
Spôsob napenenia mliekaručný
Typ výrobníka cappuccina
Parník
Materiál na bývanieplast a nehrdzavejúca oceľ
Nastavenie sily kávyÁno
Výška pohára, mm90
Dĺžka kábla, m0,9
Zvláštnostianalógový manometer, odnímateľná odkvapkávacia miska, ochrana proti prehriatiu, regulácia, teploty, ohrievač pohára
Vybaveniekávovar, filter na mletú kávu, portafilter, lyžička a tamper, návod na použitie
Čistá hmotnosť, kg3,3
Rozmery zariadenia, mm293х153х292
Rozmery v balení, mm336х194х388
Hrubá hmotnosť, kg4
Záruka1 rok

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.