Libhof DK-1720

Hlavné výhody

Elektrická kovová kanvica s dotykovým ovládaním Libhof DK-1720 biela je ideálnym riešením pre milovníkov čaju, ktorí ocenia pohodlie a štýl. Kombinuje mnoho užitočných funkcií a štýlový dizajn.
Táto Rýchlovarná kanvica má kapacitu 1,7 litra, čo je dosť pre pohodlné používanie aj veľkou rodinou alebo spoločnosťou hostí. Štýlový dizajn a klasická biela farba ho robia vhodným do každého interiéru.
Kanvica je vybavená dotykovým ovládacím panelom a LED displejom, ktorý umožňuje jednoduché a presné nastavenie teploty vody (6 teplotných programov 40°C / 50°C/60°C/80°C/90°C/100°C). Vďaka tomu si môžete pripraviť rôzne druhy čaju a kávy.
Okrem toho je Libhof DK-1720 vybavený funkciou na udržanie teploty vody, ktorá ju udrží dlho horúcu. Indikátory teploty a zapnutia vám pomôžu riadiť proces ohrevu vody.
Dvojité steny krytu zaisťujú bezpečnosť a jednoduché použitie a vnútorné puzdro z nehrdzavejúcej ocele SUS 304 zaručuje trvanlivosť zariadenia.
Zakúpením tejto kanvice s termostatom získate vynikajúcu kombináciu štýlu, funkčnosti a bezpečnosti. Stane sa nepostrádateľným pomocníkom vo vašej kuchyni a umožní vám vychutnať si dokonalú šálku čaju kedykoľvek počas dňa.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.