Libhof TC-1600

Hlavné výhody

Termoska Libhof TC — 1600 je univerzálna 1,6 litrová termoska, ktorá vám pomôže udržať vaše nápoje v teple po dlhú dobu. Termoska je vyrobená z kovu s čiernym matným povlakom a nárazuvzdorným plastom, vďaka čomu je nielen spoľahlivá, ale aj štýlová.
Vnútorná časť modelu je vyrobená z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele sus 316 a zachovanie teploty je zabezpečené vďaka dvojitému silikónovému tesneniu pod vekom. Tento model udrží teplo až 42 hodín a chlad až 36 hodín – takže si ho môžete vziať so sebou na dlhé cesty. Vďaka protišmykovej spodnej časti modelu je termoska stabilnejšia na všetkých povrchoch a pre ľahkú prepravu je vybavená sklopnou rukoväťou a odnímateľným ramenným popruhom. Veko termosky je možné použiť ako šálku, súčasťou balenia je sitko na čaj — premysleli sme každý detail, aby ste si svoj obľúbený nápoj mohli vychutnať aj mimo domu.
Termoska Libhof TC-1600 sa dodáva v štýlovej značkovej krabičke, takže si ju môžete bezpečne vybrať nielen pre seba, ale aj ako darček priateľom a rodine. A aby ste si boli istí kvalitou a trvanlivosťou našich výrobkov, na tento model sa vzťahuje doživotná záruka.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.