Libhof TG-800

Hlavné výhody

Ideálnym riešením pre milovníkov moderného komfortu v akýchkoľvek podmienkach je kovová termoska Libhof TG-800, ktorej telo zdobí kožená podšívka, ktorá jej dodáva štýlový vzhľad. Termoska je vybavená klasickou vnútornou bankou z potravinárskej nerezovej ocele SUS 316. Dvojité silikónové tesnenie zaisťuje úplné utesnenie a udrží nápoje teplé až 20 hodín. To je užitočné najmä pri cestovaní, v práci alebo pri chôdzi.
Kompaktnosť termosky z nej robí ideálneho spoločníka v každej situácii. Navyše, nastaviteľný dlhý kožený ramenný popruh uľahčuje prenášanie. S takýmto spoločníkom sa určite dokážete zohriať horúcimi nápojmi v najchladnejšom počasí a schladiť sa v horúčave. A vďaka priloženému sitku sa do nápoja nedostanú žiadne čiastočky čaju, kávy alebo usadeniny.
Táto termoska bude skvelým darčekom pre vás a vašich blízkych — termosku dodávame v darčekovej krabičke, aby si získala vašu lásku na prvý pohľad. Libhof preberá plnú zodpovednosť za kvalitu a životnosť svojich produktov a poskytuje vám doživotnú záruku na celý sortiment.

Technické špecifikácie

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.