Libhof AFN-112

Vzduchová fritéza

Konvektomat Libhof AFN-112 6-litrový je vynikajúcim riešením pre tých, ktorí radi varia jedlo rýchlo a chutne. Disponuje výkonom 1200 W, čo umožňuje rýchle ohriatie jedla a zachovanie jeho šťavnatosti. Disponuje tiež elektronickým ovládaním a karbónovým vykurovacím telesom, ktoré zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla.
Vzduchový gril Libhof má 6 automatických programov, ktoré umožňujú zvoliť optimálny režim pre každý pokrm. Na dotykovom ovládacom paneli môžete nastaviť časovač až na 1,5 hodiny a nastaviť teplotu od 40 do 200 stupňov. Vďaka tomu môžete pripraviť množstvo jedál, od mäsa až po zeleninu a ryby.
Fritéza je ideálna pre tých, ktorí chcú viesť zdravý životný štýl. Umožňuje vám variť jedlo bez použitia oleja a tuku, bez straty chuti jedla. A 360 stupňová cirkulácia vzduchu vo vnútri komory zaisťuje zlatistú chrumkavú kôrku.
Libhof AFN-112 má tiež ochranu proti prehriatiu a po vybratí sklenenej misy sa automaticky vypne. Pri varení sa tiež nemusíte obávať popálenia, pretože misa je vybavená neohrievacou rukoväťou.
Celkovo je Libhof Air Fryer skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú rýchlo a jednoducho variť chutné jedlá. Má mnoho funkcií a výhod, vďaka ktorým je nepostrádateľným pomocníkom v kuchyni.

Technické špecifikácie

ModelAFN-112
Objem, l5.5
Výkon, W1200
Minimálna teplota, C40
Maximálna teplota, C200
Vnútorný náter, materiálsklo
Nepriľnavý povlakNie
Materiál na bývanieplast
Typ ohrievačauhlíkové rúrky
Počet programov6
Typ ovládaniazmyslový
Časovač, min1-90
Konvekciateplovzdušné cyklóny
Bezpečnosťvypnutie pri vyberaní sklenenej nádoby
Napätie, V220-240
Frekvencia, Uw50/60
Dĺžka kábla, m1,2
ZvláštnostiOhrievacia trubica z uhlíkových vlákien, studená rukoväť, vhodné do umývačky riadu, varenie bez oleja, ochrana proti prehriatiu
Vybavenienerezový stojan, gumené tesnenie, návod na použitie
Čistá hmotnosť, kg5,5
Rozmery zariadenia, mm348х297х284
Rozmery v balení, mm392х340х330
Hrubá hmotnosť, kg7
Záruka1 rok

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.