Libhof CCM-320

Kávovar

Kávovar Libhof CCM-320 je vynikajúcim riešením pre milovníkov skutočného espressa a cappuccina. Má štýlovú béžovú farbu a kovové telo, ktoré mu dodáva elegantný vzhľad.
Kávovar je rohovník, čo znamená, že na prípravu nápoja používa mletú kávu. Stroj Panarello cappuccino vám umožní pripraviť chutné cappuccino ručne a výkon 1200 wattov zaisťuje rýchlu a kvalitnú prípravu kávy. Objem kávovaru je 1,8 litra, čo vám umožní pripraviť až dve porcie cappuccina alebo espressa súčasne. A ak sa vaša šálka voňavej kávy ochladí, kávovar ju ľahko zahreje.
Libhof CCM-320 je vybavený manometrom na reguláciu tlaku do 20 barov, čo je dôležitý faktor pre získanie bohatej chuti a arómy kávy. Kávovar má navyše odnímateľnú odkvapkávaciu misku, ktorá sa ľahko čistí a nezaberá veľa miesta. Vstavaná ochrana proti prehriatiu je ďalším faktorom trvanlivosti kávovaru. Súprava obsahuje 2 zlepšovače filtrov (jednoduché a dvojité).
Ak si chcete vychutnať pravé espresso a cappuccino, potom je Libhof CCM-320 ideálnou voľbou. Je ľahko ovládateľný, má všetky potrebné funkcie a štýlový dizajn, ktorý je vhodný pre každú kuchyňu.

Technické špecifikácie

ModelCCM-320
Typ kávovarukávovar na espresso
Typ inštalácievoľne stojaci
Maximálny tlak, bar20
Výkon, W1200
Napätie, V220-240
Príprava dvoch šálok súčasneÁno
Druh kávyzem
Typ ovládaniapero a gombíky
Ovládanie smartfónomNie
Objem nádrže na vodu, l1.8
Spôsob napenenia mliekaručný
Typ výrobníka cappuccinaPanarello
Materiál na bývanieplast a nehrdzavejúca oceľ
Nastavenie sily kávyÁno
Výška pohára, mm90
Dĺžka kábla, m0,9
Zvláštnostianalógový manometer, odnímateľná odkvapkávacia miska, ochrana proti prehriatiu, nastavenie, teplota, ohrev šálky
Vybaveniekávovar, filter na mletú kávu, portafilter, lyžička a tamper, návod na použitie
Čistá hmotnosť, kg3,1
Rozmery zariadenia, mm258х210х280
Rozmery v balení, mm300х250х325
Hrubá hmotnosť, kg3,6
Záruka1 rok

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.