Libhof CCM-320

Kávovar

Kávovar Libhof CCM-320 je výborným riešením pre milovníkov pravého espressa a cappuccina. Má štýlovú béžovú farbu a kovové telo, ktoré mu dodáva elegantný vzhľad.
Kávovar je karobový kávovar, čo znamená, že na prípravu nápoja používa mletú kávu. Kapučíno Panarello vám umožní pripraviť lahodné cappuccino ručne a výkon 1200 W zaistí rýchlu a kvalitnú prípravu kávy. Objem kávovaru je 1,8 litra, čo vám umožní pripraviť až dve porcie cappuccina alebo espressa súčasne a vďaka možnosti presnej kontroly teploty bude chuť nápoja dokonalá.
Libhof CCM-320 je vybavený tlakomerom na kontrolu tlaku až do 20 barov, čo je dôležitý faktor pre získanie bohatej chuti a arómy kávy. Kávovar má navyše odnímateľný odkvapkávač, ktorý sa ľahko čistí a nezaberie veľa miesta. Zabudovaná ochrana proti prehriatiu je ďalším faktorom dlhej životnosti kávovaru.
Ak si chcete vychutnať skutočné espresso a cappuccino, potom je Libhof CCM-320 ideálnou voľbou. Ľahko sa používa, má všetky potrebné funkcie a štýlový dizajn, ktorý sa bude hodiť do každej kuchyne.

Technické špecifikácie

ModelCCM-320
Typ kávovarukávovar na espresso
Typ inštalácievoľne stojaci
Maximálny tlak, bar20
Výkon, W1200
Napätie, V220-240
Príprava dvoch šálok súčasneÁno
Druh kávyzem
Typ ovládaniapero a gombíky
Ovládanie smartfónomNie
Objem nádrže na vodu, l1.8
Spôsob napenenia mliekaručný
Typ výrobníka cappuccinaPanarello
Materiál na bývanieplast a nehrdzavejúca oceľ
Nastavenie sily kávyÁno
Výška pohára, mm90
Dĺžka kábla, m0,9
Zvláštnostianalógový manometer, odnímateľná odkvapkávacia miska, ochrana proti prehriatiu, nastavenie, teplota, ohrev šálky
Vybaveniekávovar, filter na mletú kávu, portafilter, lyžička a tamper, návod na použitie
Čistá hmotnosť, kg3,1
Rozmery zariadenia, mm258х210х280
Rozmery v balení, mm300х250х325
Hrubá hmotnosť, kg3,6
Záruka1 rok

Stiahnuť

Kde kúpiť

Najbližší obchod nájdete na oficiálnej stránke predajcov Linhof.